Poznaj Powergym

Marka Powergym

Powergym to hiszpańska firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku medycyny sportowej. W tym czasie nasze produkty były i są uznawane za produkty najwyższej jakości. Cieszą się ogromnym zaufaniem zarówno zawodowych sportowców, jak i organizacji z zakresu medycyny sportowej, takich jak Car Sant Cugat.

Powergym współpracuje z klubami sportowymi na najwyższym światowym poziomie. Z naszych usług korzystają kadry narodowe, kluby sportowe na najwyższym światowym poziomie oraz sportowcy amatorsko uprawiający sport na terenie całej Europy.

Jakość i bezpieczeństwo

Powergym stawia na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, produkty przez wiele lat były poddawane wnikliwym analizom przez wymagających argumentów merytorycznych lekarzy medycyny sportowej oraz profesjonalnych zawodników, którzy sprawdzali działanie produktów na sobie. Dzięki takiej drodze poznawczej działania produktów, jesteśmy pewni, że produkty mogą być stosowane również przez zawodników uprawiających sport amatorsko, oraz osób po prostu prowadzących zdrowy styl życia.

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 10% rabatu na zakupy

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Support 4 Sport S.C. z siedzibą w Warszawie przy ul. Surowieckiego 12A/48 – Administratora Danych Osobowych (dalej: PowerGym) w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie od PowerGym informacji handlowych w zakresie towarów i usług oferowanych przez PowerGym na podany przeze mnie adres email.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl